marka-patent-tescili

marka-patent-tescili

Dahi Patent; Müşterilerin ürün ve fikirlerinin geliştirilmesine, korunmasına rehberlik ederek destek olmak, her türlü deneyim ve bilgiyi güven, dürüstlük, karşılıklı saygı çerçevesinde paylaşmak, müşteri bilgilerinin ve işleriyle ilgili kayıtların gizliliğine dikkat etmeyi değişmez hizmet prensibi olarak görmektedir.


Marka Tescil , Faydalı Model, Tasarım Tescil , Patent Tescil, Belgelendirme, Logo, Kurumsal Kimlik, Web Yazılım, Domain, Hosting, Reklam ve Pazarlama hizmetlerinin değişmez adresi olarak, istek ve ihtiyaçlarınızı gerek iç piyasa gerekse dış piyasanın rakabet ortamına uyum sağlayarak, müşterilerimizin talebi doğrultusunda hizmet sunmakmaktayız. Markanızın lisans konusu olabilirliği, başkasına devri, rehin edilmesi veya teminat olarak gösterilmesi ancak tescille mümkündür. Ayrıca “com.tr” uzantılı web adresi (domain) müracaatlarında, aracınıza marka reklamları giydirmek için ruhsat işlemlerinde, fuar, teşvik, ihale, ihracaat, ithalat işlemlerinde, TSE , TSEK, İSO, KALİTE, CE belgesi, Tarım ve Gıda ile ilgili evrak ve benzeri bir çok resmi başvuruda işletmelerden marka başvuru belgesi talep edilmektedir.

Bilindiğinin aksine Ticaret Ünvanları ve İşletme Adları marka sayılmazlar. Markanızı korumanın tek yolu marka tescilidir. Marka tescili, rekabet gücünüzü artırır, aynı veya benzer bir markanın kullanılmasında yasal yaptırım hakkı elde etmenizi sağlar. Tescilli markanız ile lisans verebilme (franchising) yoluyla büyümenin, kazanç elde etme olanağının sağlanmasıyla beraber işinizi geliştirmek adına KOSGEP, İGEME, TÜBİTAK desteklerinden yararlana bilmenizin de birinci koşuludur. Dahice fikirleriniz için, dev kadromuzla dahice hizmet üretmekteyiz!


etiket: faydalı model başvurusu, marka tescili,marka müracatı, patent tescil, logo tescil,isim tescili, patent firması,patent başvurusu,patent müracatı, faydalı ürün patenti,

Danışmanlarımızdan ÜCRETSİZ destek ve bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!