Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

Kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlamış, domain ve hosting hizmetini satın almış bir firmanın tüm bu hizmetlerden daha önemli olan tanıtıma ihtiyaç duyar. Bu tanıtımların en önemli aracı da kurumsal web sayfalarıdır.

Küçük veya orta ölçekli bir işletme olsanız bile internette kaliteli ve doğru hizmeti verebilecek bir firma olduğunuzu dünyanın her yerine duyurabilirsiniz. İnternet gibi ortak bir çatı altında toplanmış firmaların ulaşılabilir olması her şeyden önemlidir, sayfanız adeta sizin adınıza 7 gün 24 saat çalışan bir şube gibi sürekli sizin tanıtımınızı yapmaktadır. O yüzden bir web sayfasında doğru tasarımlar seçmesi bir o kadar önemlidir. Kaliteli ve anlaşılır bir tasarıma sahip web sayfası artık site ziyaretçilerinin birincil önceliğidir. Bundan dolayı net bir görüntü, hizmet/ürün odaklı sayfalar yalın ve anlaşılır metinler seçilmelidir. Tüm bunları doğru bir şekilde çalıştırabilmek içinde doğru bir yazılıma ihtiyaç vardır. Son 5 yılda hazır web siteleri firmalar tarafından çok kullanılsa bile bu doğru bir yaklaşım değildir. Çünkü sizin işine benzer hizmetleri veren firmalarda aynı tasarımı & yazılımı kullanmakta bu da dünyanın her köşesinde sizin birer kopyanız ve rekabet etmeniz gereken rakipler ortaya çıkarmaktadır.

Site yazılımı ve Web Tasarımı tamamen size özgü, benzersiz bir yapı da olmalıki müşterilerinizin artmasına ve sizin diğer rakip firmalardan ayırmanıza yardımcı olsun. Sizin için hazırlanmış bir web sayfası ürün ve hizmetlerinizi doğru şekilde anlatmanızı sağlar.

*Sayfamızdan başvuru yapabilir veya sizi arayabilmemiz için iletişim formunu doldurabilirsiniz.


etiket: web tasarım,web sayfası,internet sayfası,grafiker,yazılım firması,web tasarım firması,kurumsal web, marka tescili,com.tr almak,domain, patent tescil, logo tescil,isim tescili, marka firması,patent başvurusu,