Logo & Kurumsal Kimlik

Logo & Kurumsal Kimlik

Logolar şirketlerin kurumsal yüzünü yansıtan en önemli reklam araçlarından biridir. Doğru ve anlaşılır bir Kurumsal Logo, verilecek hizmetleri doğru yansıtması halinde firmanın insanlar tarafından daha çok bilinmesini sağlamaktadır. O yüzden Kurumsal Kimlik çalışmalarında ilk yapılacak çalışma Logodur.

Logo tasarımı yapılırken bir diğer unsurda renk ve sembol seçimidir. Renk seçimleri firma adı kadar önemlidir. Çünkü doğru renkler insanların algısını etkilemektedir. Bu etki doğru yönlendirilirse daha başlangıçtan itibaren sanki insanlar bu firmayı daha önce duymuş gibi bilinirlik sağlamaktadır.

Sembol ise; bir şekil üzerinden firmanın tanımlanmasıdır. Sembol için en iyi örneklerden biri de “Nike” firmasıdır. Firma adından daha çok kullandıkları sembol insanlarda “Nike” ismine çağrışım yapmakta ve insanlar sembolü gördüklerinde firma adını “Nike” şeklinde belirtmektedirler.

Kurumsal kimlik hizmetlerinde ise; Firmalara ait tüm resmi evraklarda yine aynı çizgide tasarımlar yapılarak bir bütün sağlanmaktadır. Kurumsal kimlik de en önemli bölümler ise Kartvizit, Katalog, Fatura, Antetli Kağıt, Tanıtım dosyalarıdır.

Size özgün hazırlanan tüm tasarım ve marka çalışmalarınızı tescilleyerek koruma altına alıyoruz. Sizin olan herşey size ait kalsın diye!

PAKETLER;

LOGO + KARTVİZİT

LOGO + KARTVİZİT + FATURA

LOGO + KARTVİZİT + FATURA + ANTETLİ KAĞIT + ZARF

TANITIM KLASÖRÜ

KATALOĞ*Sayfamızdan başvuru yapabilir veya sizi arayabilmemiz için iletişim formunu doldurabilirsiniz.