Hakkımızda

Hakkımızda

Dahi Patent; Fikri ve Sınai Haklar, Belgelendirme, Tasarım, Yazılım, Pazarlama ve Reklam alanlarında Danışmanlık Hizmetlerini kaliteli, dürüst, doğru ve hızlı bir şekilde sunmak için, Hukuk Bürosu ve Danışmanlık firması olarak 8 yıllık tecrübesiyle çalışmalarını sürdüren çözüm ortağınızdır.

Dahi Patent; Genç, dinamik, tecrübeli, konusunda uzman, Avukatlar, Marka Vekilleri ve Danışman kadrosuyla önceliklerinizi ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak müşteri odaklı yaklaşımlar ile sonuca en iyi ve etkili biçimde ulaşmanızı sağlar.

Dahi Patent; Müşterilerin ürün ve fikirlerinin geliştirilmesine, korunmasına rehberlik ederek destek olmak, her türlü deneyim ve bilgiyi güven, dürüstlük, karşılıklı saygı çerçevesinde paylaşmak, müşteri bilgilerinin ve işleriyle ilgili kayıtların gizliliğine dikkat etmeyi değişmez hizmet prensibi olarak görmektedir.
Marka Tescil , Faydalı Model, Tasarım Tescil , Patent Tescil, Belgelendirme, Logo, Kurumsal Kimlik, Web Yazılım, Domain, Hosting, Reklam ve Pazarlama hizmetlerimizi, müşterilerimizin işyerinde talebi doğrultusunda, eğitim, seminer, konferans veya workshop düzenleyerek anlatmaktayız.

Dahice fikirleriniz için, dahice hizmet üretmekteyiz!